مامور ویژه

ماه ها قبل سازمان سیا شروع به گزینش فرد مناسبی برای انجام کارهای تروریستی کرد. این کار بسیار محرمانه و در عین حال مشکل بود؛ به طوریکه تستهای بیشماری از افراد گرفته شد و سوابق تمام افراد حتی قبل از آنکه تصمیم به شرکت کردن در دوره ها بگیرند، چک شد.

 پس از بررسی موقعیت خانوادگی و آموزش ها و تستهای لازم، دو مرد و یک زن ازمیان تمام شرکت کنندگان مناسب این کار تشخیص داده شدند. در روز تست نهایی تنها یک نفر از میان آنها برای این پست انتخاب می گردید. در روز مقرر، مامور
سیا یکی از شرکت کنندگان را به دری بزرگ نزدیک کرد و در حالیکه اسلحه ای را به او می داد گفت :

"- ما باید بدانیم که تو همه دستورات ما را تحت هرگونه شرایطی اطاعت می کنی، وارد این اتاق شو و همسرت را که بر روی صندلی نشسته است بکش!"
مرد نگاهی وحشت زده به او کرد و گفت :
" – حتما شوخی می کنید، من هرگز نمی توانم به همسرم شلیک کنم."
مامور
سیا 
نگاهی کرد و گفت : " مسلما شما فرد مناسبی برای این کار نیستید."
.
بنا براین آنها مرد دوم را مقابل همان در بردند و در حالیکه اسحه ای را به او می دادند گفتند:
"- ما باید بدانیم که تو همه دستورات ما را تحت هر شرایطی اطاعت می کنی. همسرت درون اتاق نشسته است این اسلحه را بگیر و او بکش "
مرد دوم کمی بهت زده به آنها نگاه کرد  اما اسلحه را گرفت و داخل اتاق شد. برای مدتی همه جا سکوت برقرار شد و پس از 5 دقیقه او با چشمانی اشک آلود از اتاق خارج شد و گفت:
" – من سعی کردم به او شلیک کنم، اما نتوانستم ماشه را بکشم و به همسرم شلیک کنم. حدس می زنم که من فرد مناسبی برای این کار نباشم،"
کارمند
سیا
پاسخ داد:
"- نه! همسرت را بردار و به خانه برو."

حالا تنها خانم شرکت کننده باقی مانده بود. آنها او را به سمت همان در و همان اتاق بردند و همان اسلحه را به او دادند:

" – ما باید مطمئن باشیم که تو تمام دستورات ما را تحت هر شرایطی اطاعت می کنی. این تست نهایی است. داخل اتاق همسرت بر روی صندلی نشسته است .. این اسلحه را بگیر و او را بکش."
او اسلحه را گرفت و وارد اتاق شد. حتی قبل از آنکه در اتاق بسته شود آنها صدای شلیک 12 گلوله را یکی پس از دیگری شنیدند. بعد از آن سر و صدای وحشتناکی در اتاق راه افتاد، آنها صدای جیغ، کوبیده شدن به در و دیوار و ... را شنیدند. این سرو صداها برای چند دقیقه ای ادامه داشت. سپس همه جا ساکت شد و در اتاق خیلی آهسته باز شد و خانم مورد نظر را که کنار در ایستاده بود دیدند. او گفت:"- شما باید می گفتید که گلوله ها مشقی است.
من مجبور شدم آنقدر با صندلی بزنمش تا بمیرد !!!!!!!!

/ 22 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رها

ممنون به وبم سر زدی

مریم

سلام دوست عزیز سپاس گزارم از حضور گرمت [گل]

بهار

سلام ممنون از حضورت شاید همین طور که شما می گید باشه ! من شما رو لینک کردم بازم بهم سر بزنید

زهرا

سلام خوبین؟ ممنون که لینکم کردین اما متوجه نشدم علی اقا که با چه اسمی لینکتون کنم شرمنده خوشحال میشم بدونم با چه اسمی لینکت کنم منتظرتممممممممممما بای تا های

زهرا

نه فههههههههههههههمیدم با چه اسسسسمی لینکت کنم با اسم همسان.خودتون گفته بودید من حواسم نبود خووووووووووووووووب با کمال افتخار لینک شدین

لیلی

سلام اسم من لیلاست قبلابااسم سعادبرای وبلاگ علی آقاپیام میذاشتم وبلاگ من http://mashima.blogfa.comبه قشنگی وبلگ علی آقانیست ولی اول ازعلی آقابعدشمامیخوام ببینیدونظربدید.منتظرم علی آقاشماهم حتمابیاید.عیدتون هم مبارک.

ساغر

[قهقهه][قهقهه][قهقهه] اگه نمی کشتش کشته می شد. پدر سوخته قصد جان ما را کرده بودی. میدهم پدر پدرپدرپدرسوخته ات را دربیاورند/[قهقهه]

پگاه

سلام عجب زنی بوده. به این میگن زن. احیانن منظور دیگه ای جز نشون دادن خشونتش که نداشتید؟؟ داشتید؟؟[نیشخند] موفق باشید

dorna

[خنده][خنده][دست] خیلی جالب بود