بازیابی عکس پاک شده با کمک رایانه

شما می توانید با کمک رایانه عکس های پاک شده و حذف شده سیستم ، کامپیوتر و رایانه خود را باز گردانید و ریکاوری عکس و فیلم کنید .

برای این کار نیاز به یک نرم افزار ریکاوری و برنامه بازیابی هارد دارید . برنامه های زیادی برای بازگرداندن اطلاعات فرمت شده و یا حذف شده وجود دارد . شما با کمک این برنامه ها حتی قادر هستید فایل هایی که از سطل آشغال پاک کرده اید و یا شیفت دیلیت shift delete کردید را باز گردانید .

نکات مهم در بازیابی فایل های حذف شده 

در صورتی که به صورت ناخواسته فایل های خودتون را حذف کردید اصلا ناراحت نباشید شما می تونید با کمک رایانه این مشکل رو حل کنید فقط در نظر داشته باشید در صورتی که فایل هاتون رو پاک کردید و یا درایو خودتون رو فرمت کردید و یا حتی دیلیت کردید برای اینکه احتمال بازگشت اطلاعات زیاد باشد هیچ عملی روی هارد انجام ندهید .

از انجام هر گونه پارتیشن بندی ، تغییر سایز درایو ها ، هرگونه نقل و انتقال اطلاعات و ... بر روی رایانه جدا خود داری کنید .انجام هر کدوم از این کار ها ممکن هست به حذف دائمی اطلاعات شما منجر شود .

در حقیقت انجام ندادن این موارد به رایانه کمک بزرگی برای بازگرداندن فایل ها می کند .

نرم افزار بازیابی اطلاعات هارد

از این نرم افزار های ریکاوری ما نرم افزار Icare data recovery Professional آی کار ریکاوری  را به شما معرفی میکنید .شما می توانید نرم افزار ریکاوری اطلاعات هارد را از سایت دانلود کار دانلود کنید .برای این کار بر روی عبارت بازیابی اطلاعات هارد کلیک کنید تا به صفحه دانلود آن منتقل شوید . 

حل مشکل دانلود فایل

در صورتی که در دانلود به مشکل بر خوردید کارشناسان پشتیبانی از طریق تلفن اعلام شده در سایت پاسخگوی مشکلات دانلود شما هستند و به صورت شبانه روزی مشکلات دانلود برنامه های شما را حل می کنند 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: بازیابی عکس , ریکاوری کمک , رایانه بازیابی , مشکل رایانه


تاريخ : ۱۳٩٥/٦/۱۱ | ٧:٥٧ ‎ق.ظ | نویسنده : علی احمدی | نظرات ()
.: Weblog Themes By Bia2skin :.