نویسنده : علی احمدی ; ساعت ۸:٠٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/٥

طنز :پشت پرده ماجرای موتورسواران

 

 

ساعت 10 و 35 دقیقه صبح روز پنج‌شنبه دو پیک موتوری که خیلی هم عجله داشتند، در خط ویژه اتوبوس خیابان جمهوری حدفاصل چهارراه مخبرالدوله و بهارستان، شاخ‌به‌شاخ به هم خوردند و پیشانی این یکی و زانوی آن یکی خراش برداشت.

حالا با هم روایت‌های گوناگون برخی رسانه‌های چپ و راست و میانه و معاند و موافق و مخالف و مخافق و این‌ور آبی و آن‌ور آبی و رسمی و غیررسمی را بررسی می‌کنیم.

رجانیوز: بار دیگر دست پلید فتنه که از حلقوم فریب‌خوردگان بیرون آمده بود، خون پاک دو برادر موتورسوار را بر خاک ریخت.

الف: دعوت‌کنندگان خوانندگان لس‌آنجلسی برای انحراف اذهان عمومی از مراحل بررسی صحت مدارک دانشگاهی‌شان، دو نفر از بررسی‌کنندگان را با سبعیت به خاک و خون کشیدند.

کلمه: تاوان خون دو دانشجوی معترض کشته شده با کیست؟ این دو جوان مگر چه مطالبه‌ای داشتند که باید این‌چنین داستان زندگی‌شان با مرگ پایان یابد؟

خبرآنلاین: گویا دو جوان یا کمتر یا بیشتر در حادثه‌ای طبیعی یا ساختگی در یکی از کوچه‌ها یا خیابان‌های تهران با موتور یا بی‌موتور تصادف کرده‌اند یا نکرده‌اند و در این جریان کشته شده‌اند یا نشده‌اند.

U313 : یکی دیگر از علائم ظهور شکل گرفت. با توجه به اینکه فتنه خیابان جمهوری صورت پذیرفت و به زودی زلزله هم می‌آید، لذا سفیانی آمده، نفس زکیه اول شهید شده، شعیب بن‌صالح کار خود را آغاز کرده، عن‌قریب دجال یک چشم با خرش هم از راه می‌رسد.

هاآرتص: رژیم ایران دو نفر از یهودیان را در وسط خیابان زنده زنده سوزاند.

VOA: دو زن بی‌گناه متهم به زنای محصنه در تهران دیروز به جای سنگسار با شیوه‌ای جدید توسط دو موتورسوار که از روی سر آنها رد می‌شدند، جلوی چشم مردم کشته شدند.

جرس: تجمع اعتراض‌آمیز سبزها در خیابان جمهوری با حمله موتورسواران به صحنه‌ای خونبار تبدیل شد.

فارس نیوز: همانطور که در فایل تصویری فوق مشاهده می‌کنید، میرحسین موسوی و مهدی کروبی شخصاً با چوب توی سر موتورسواران حزب‌الله زده‌اند تا بار دیگر خاتمی فتنه نماید.

BBC: همکار گزارشگر ما از فرانسه گزارش می‌دهد که در خیابان آزادی تهران دو تریلی حامل مواد سوختی غیرمجاز با دو موتورسوار تصادف کرده‌اند.

***

... و همه اینها در زمانی اتفاق افتاد که گوشت کیلویی 19000 تومان و نان دانه‌ای 250 تومان بود. موتورسوارها عجله داشتند تا بیشتر کار کنند شاید بعد از ماه‌ها سفره‌شان رنگ آبگوشت را هم ببیند.
کلمات کلیدی :طنز و کلمات کلیدی :سیاسی و کلمات کلیدی :دینی و کلمات کلیدی :دووست داشتن.: Weblog Themes By Bia2skin :.