نویسنده : علی احمدی ; ساعت ٦:٢۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٥/٢٧

با تشکر از همه شما دوستا ی عزیز

بعضی از دوستا به این اصل مهم اشاره داشتند

 البته به این معنی نیست که بقیه موارد درست

 نیست اما اینکه من روی این اصل تاکید دارم به

 خاطر تاثیر بسیار حیرت اور اون روی زندگی ادما

 هست.

ادامه در ادامه مطلب


متاسفانه امروزه تو جامعه ادما مخصوصا جوونا دچار افسردگی و یاس میشن که دلایل مختلفی داره که باعث میشه اعتماد به نفس شون و در نتیجه موفقیت خودشون رو از دست بدن

قبل از اینکه به این اصل بپردازیم میخوام یه مطلب بگم

همه ما میدونیم که خداوند بعد از خلقت انسان تمام ملائک رو جمع کرد و به اونا امر کرد تا در مقابل او سجده کنند و به اونها گفت من برای خودم در زمین خلیفه قرار میدهم.با وجود اون همه خلقت های عظیم از عظمت بی نهایت کیهان با همه اجرامش از ستاره و سیاره و سیاه چاله و ... گرفته تا عظمت بی نهایت درون یک اتم خدا در موردشون چیزی نگفت ولی بعد از خلقت انسان به خودش تبریک گفت و اون رو به عنوان شاهکار طبیعت معرفی کرد.

خداوند برای جان بخشیدن به این شاهکار خلقت چیزی مناسب تر از روح خود ندید و از اون به کالبد انسان دمید و انسان به عنوان جانشین خدا جان گرفت.

این روح خداوندی در وجود تمام انسانها وجود داره یک نماینده درسته به اندازه اصل کاری قدرت نداره ولی خوب نماینده است و از قدرت خالقش یه بهرهای برده.

خداوند به انسان این قدرت رو داد تا اراده کند و خلق کند اون چیزی رو که تو ذهنش داره.

این قدرت به صورت نهفته تو وجود همه انسانها قرار داره و ما نسانها از اون غافلیم.

اما چطور میتونیم از این نیرو استفاده کنیم.

حتما دیدید بازیکن های حرفه ای هنرمندای بزرگ و کلا انسانهای بزرگ برخیشون همیشه یه وسیله ای با خودشون دارن که به قول خودشون براشون شانس میاره.

که این میتونه یک انگشتر ، یک  صلیب ، یک نعل ، یک هدیه و ... خیلی چیزای دیگه باشه

اما واقعا چه جوری میشه که یه صلیب به گفته خودشون این همه قدت بهشون میده

بعضیا از اون به عنوان تلقین یاد میکنن.

انسان برای استفاده از این نیروی بزرگ احتیاج به پشتیبان با یک قدرت مافوق طبیعه داره تا ازش کمک بگیره تا بتونه کارش رو انجام بده.

حتما تا الان متوجه شدید اون چیه درسته توکل

توکل یعنی انرژی و نیرو گرفتن از یه قدرت برتر هست.البته قدرت گرفتن نیست یک وسیله برای بیدار کردن یک قدرت نهفته هست

ببینید کمک گرفتن از یه شی بی ارزش و بی جان تا چه حد این نیرو رو بیدار میکنه حالا اگه توکل به خدا وند قدرت مطلق باشه چی میشه

به خاطر همینه که کسایی که تو کارشون توکل دارن همیشه خیلی موفقتر از دیگران هستند.وچون اتکاشون به یه قدرت لایزال هست هیچ مو قع دجار یاس و افسردگی نمیشن.: Weblog Themes By Bia2skin :.